Dla biznesu

/Dla biznesu

Jeśli szukasz kogoś, kto nie tylko po prostu zrobi szkolenie, ale pomoże także Ci zrozumieć, co dzieje się u Ciebie firmie, da potrzebne wsparcie i konkretne narzędzia, realnie pomagające w pracy Tobie i innym – sprawdź, jak możemy współpracować:

Podstawą mojej skutecznej pracy z ludźmi jest nie tylko przekazywanie sprawdzonej wiedzy biznesowej „w pigułce”, ale również trenowanie umiejętności i wdrażanie ich w praktyce. Skupiam się na dostarczaniu przydatnych narzędzi i prezentowaniu takich rozwiązań, które najlepiej mogą wspierać ludzi w ich codziennej pracy.

Jakie swoje szkolenia polecam?

 • ze sprzedaży, tworzenia standardów i obsługi klienta
 • z przywództwa i umiejętności menedżerskich oraz budowania autorytetu lidera (w tym wyjątkowe szkolenia menedżerskie, na kanwie motywów z popularnych filmów i seriali)
 • ze skutecznej komunikacji w firmie, usprawniania przepływu informacji oraz biznesowej  asertywności
 • z efektywności osobistej i zawodowej (związanej z organizacją pracy własnej, zarządzaniem czasem, priorytetyzowaniem działań i kolejkowaniem zadań)
 • szkolenia z prowadzenia spotkań, przygotowania prezentacji, wystąpień publicznych
 • z rozumienia i wykorzystania naturalnych różnic między ludźmi: w pracy zespołowej, w pracy menedżerskiej i w pracy z klientem (m. in. w oparciu o metodologię ExtendedDisc®)
 • autorskie programy warsztatów rozwojowych (budowanie optymizmu zawodowego i praca z przekonaniami, a także radzenia sobie z sytuacjami trudnymi i własną motywacją)
 • diagnoza potencjału zespołów dla zarządzających oraz wyjątkowy team-building

Mam na swoim koncie ponad 1000 godzin na sali szkoleniowej, niemal 700 godzin coachingów i konsultacji biznesowych oraz kilkadziesiąt godzin warsztatów i coachingów dla grup i zespołów. Wspieram sprzedawców, ekspertów, liderów i menedżerów (także na poziomie Zarządów). W pracy z Klientem kładę nacisk na diagnozę sytuacji, i optymalne dopasowane oferty do potrzeb i oczekiwań. W swojej pracy łączę różnorodne metody i stosuję praktyczne podejście interdyscyplinarne: wykorzystuję najnowszą wiedzę, sprawdzone modele biznesowe i zarządcze oraz nowoczesne metody pracy psychologicznej. Pracuję również w języku angielskim (więcej o mnie i o mojej pracy: tutaj).

Jeśli interesuje Cię, jakie szkolenia prowadziłam i co poleciłabym Tobie, dla Twojego zespołu, w Twojej firmie – napisz do mnie na kontakt@bsolutions.pl

Kiedy myślę o szkoleniach dla firm dojrzałych, lecz otwartych i ciągle uczących się, takich które dużo się szkolą i potrzebują nieszablonowego podejścia do swoich potrzeb, mogę zaproponować swoje autorskie projekty:

 • Oferta „Team Power” – dla zespołów i ich szefów proponuję diagnozę energii i zachowań zespołu, badanie i opisanie potencjału zespołowego wraz z rekomendacjami dla zarządzających: odnośnie sposobów postępowania z zespołem, sposobu komunikacji, ale też rozwijania zespołu i przyszłych rekrutacji  (w oparciu o badanie wg metodologii ExtendedDISC®).
 • Oferta „May the Force Be With You” opracowuję nowatorskie szkolenia biznesowe na kanwie motywów z bajek, przypowieści i sławnych sag filmowych (jak Gwiezdne Wojny lub Matrix), które idealnie sprawdzają się w przypadku szkoleń menedżerskich i szkoleń dla liderów (jako odświeżenie tematu, inne spojrzenie na kwestie zarządzania, atrakcyjną alternatywę dla „tradycyjnych” szkoleń).
 • Oferta „What we may be” – jestem również zwolenniczką efektywnych form teambuildingowych, bez kosztownych i długich wyjazdów – realizowanych na miejscu, z wykorzystaniem miejskich rozrywek takich jak Escape Roomy lub przy wsparciu innych, niestandardowych metod pracy (np. z wykorzystaniem kart coachingowych, obrazów, atrakcyjnych rekwizytów).

Jeśli zainteresowała Cię moja oferta i chcesz wiedzieć więcej, napisz do mnie na kontakt@bsolutions.pl

Indywidualna praca coachingowa to jedna z najbardziej efektywnych metod rozwoju w biznesie, dzięki której w trakcie kilku sesji Klient – w oparciu o posiadane już doświadczenie, wiedzę i umiejętności – we współpracy z coachem może wyjść z dotychczasowych, nieskutecznych już nawyków działania i utartych schematów, wypracowując dla siebie nowe, bardziej skuteczne rozwiązania, adekwatne do swoich potrzeb i sytuacji w firmie.

Coaching sprawdzi się szczególnie wtedy, kiedy:

 • jest wiedza i doświadczenie – ale chcesz je lepiej wykorzystać;
 • dotychczasowe sposoby wydają się już nie działać – potrzebne są nowe rozwiązania;
 • potrzebujesz mobilizacji, stoimy przed ważnym wyzwaniem lub decyzją;
 • chcesz się lepiej zorganizować, zadbać o priorytety, lepiej radzić sobie z nadmiarem pracy;
 • przydałby się dobry start w nowym miejscu pracy;
 • chcesz stać się lepszym szefem i bardziej skutecznym menedżerem (także po awansie);
 • chcesz lepiej rozumieć, o co chodzi ludziom w pracy i zadbać o zawodowe relacje;
 • chcesz pracować nad biznesową pewnością siebie i lepiej zapanować nad emocjami w trudnych sytuacjach biznesowych;
 • chcesz lepiej poznać swój styl zachowania, typ temperamentu, zrozumieć swoje „prawdziwe ja” i lepiej wykorzystać je w swojej roli zawodowej (na podstawie testów).

To, co najczęściej osiągają Klienci dzięki coachingowi, to większe poczucie sensu wykonywanej pracy, nadanie kierunku swojej karierze i temu, czym się zajmują, poprawa relacji i komunikacji ze współpracownikami, większa pewność w swojej roli zawodowej, umiejętność dokonywania wyborów, sprawniejsze podejmowanie decyzji, koncentracja na priorytetach; większe zdecydowanie w pracy z klientami i efektywniejsza sprzedaż.

Co mówią o współpracy ze mną moi Klienci?

Bardzo duży zakres wiedzy z tematu, profesjonalne podejście, dobra współpraca.
Rewelacyjny kontakt z uczestnikami, ogromna wiedza i łatwość jej przekazywania.
Perfekcyjne przygotowanie, konkretne wskazówki, super atmosfera.
Profesjonalne materiały szkoleniowe, duża praktyczna wiedza, pełne zaangażowanie.
Bardzo ciekawie, innowacyjnie przeprowadzony cykl szkoleń.
Szkolenie mocno osadzone w realiach biznesowych.
Beata jest przygotowana zawsze na najwyższym poziomie. Dostosowuje się do potrzeb zmieniających się w trakcie szkolenia, odnajduje się w zaskakujących zapytaniach i trudnych sytuacjach.
Posiada umiejętność bardzo trafnego definiowania opisywanych problemów. Mocno stąpa po ziemi, zna realia korporacyjne – to jest realna pomoc, a nie odbębnienie 8 h szkolenia. Dla mnie to korzyści praktyczne, wykorzystane w prawdziwych sytuacjach i widzę efekty szkoleń w pracy na co dzień.
Co się zmieniło u mnie po szkoleniu?……. Zacząłem myśleć.