Dla Ciebie

/Dla Ciebie

Jeśli chcesz poukładać sobie swoje sprawy; lubisz poznawać, rozwijać i doskonalić siebie, uczyć się nowych sposobów,
aby lepiej działać i lepiej rozumieć to, co się wokół Ciebie dzieje – sprawdź, co możesz dla siebie zrobić:

  • W trakcie moich zajęć poznasz wiedzę i praktykę, związaną z tajnikami skutecznej komunikacji, odważnych wystąpień i pewnych prezentacji, pracy z własnym wizerunkiem, marką osobistą, wpływem na innych i budowaniem swojego autorytetu, a także dojrzałej asertywności, radzenia sobie z sytuacjami trudnymi w życiu i pracy oraz poprawy własnej codziennej produktywności – aby lepiej wykorzystać swój czas (zarządzanie czasem) i mieć więcej energii na co dzień (zarządzanie własną energią).
  • Zajmuję się również tworzeniem i prowadzeniem autorskich projektów z obszaru psychologii pozytywnej – uczę pracować z nastrojem, budować optymizm, dbać o wewnętrzny spokój. Zapraszam na autorskie Warsztaty Dobrego Nastroju, Warsztaty Optymizmu i Festiwal Spokoju.

W trakcie kolejnych spotkań z coachem (najczęściej ok. 5 sesji po ok. półtorej godziny), będziesz mieć możliwość określenia swoich celów, zgodnie ze swoimi potrzebami i wartościami, a także wypracować właściwie dla siebie sposoby ich realizacji, uaktywniając potencjał i prawdziwe chęci;) Dzięki coachingowi, w życzliwej i wspierającej rozmowie, z wykorzystaniem różnych narzędzi coachingowych, można odkryć „dawno zapomnianych siebie”, przypomnieć sobie o swoich możliwościach, poczuć się pewniej i pewniej wdrażać swoje zamierzenia w życie.

Praca coachingowa proponowana jest wówczas, kiedy:

  • chcesz zmiany w swoim życiu i potrzebujesz dowiedzieć się, jak się do tego zabrać;
  • chcesz poukładać sobie swoje sprawy, wyznaczyć sobie kierunki działań na przyszłość;
  • chcesz podjąć jakieś decyzje, oczekujesz od siebie większej skuteczności i energii w realizacji swoich zamierzeń;
  • chcesz lepiej poznać swój styl zachowania, typ temperamentu, zrozumieć swoje „prawdziwe ja” i wykorzystać jego potencjał! (na podstawie testów).

Najczęściej Klienci w coachingu pracują nad wprowadzaniem zmian osobistych i zawodowych: nad nawiązywaniem i poprawą ważnych dla siebie relacji (bliskich, rodzinnych, zawodowych), zwiększeniem asertywności i podniesieniem poczucia własnej wartości, lepszego dysponowania swoim czasem i organizowania sobie zadań i aktywności, poprawy stylu życia w kierunku zdrowia i równowagi oraz realizowania swoich pasji lub rozwijania własnego biznesu, lepszego zarządzania swoją karierą i udaną współpracą z innymi.

Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej o sobie w trakcie wyjątkowej sesji, polecam karty coachingowe POINTS OF YOU™.  W trakcie spotkania wykorzystasz talię kart z pięknymi zdjęciami i symbolicznymi opisami, które będziesz układać na specjalnych planszach. Jest to metoda, która wykorzystuje wartość Twojej wyobraźni, intuicji, dotychczasowych przeżyć, a sposobem pracy nawiązuje do arteterapii i fototerapii.

Sesja z kartami szczególnie sprawdza się:

•kiedy znajdujesz się w nowej / trudnej sytuacji;
•czujesz, że coś nie gra w twoich kontaktach z innymi lub ważnej relacji;
•stoisz przed ważną decyzją, jesteś na rozdrożu; czekasz na przełom.

Dzięki kartom możesz nieco inaczej spojrzeć na swoją rzeczywistość – mogą pojawić się nowe, zaskakujące pomysły i rozwiązania, które zaowocują konkretnymi planami do zrealizowania. Jest to wzbogacające i poruszające doświadczenie, dające pole do wartościowych przemyśleń i ich interpretacji, a przy tym stanowiące emocjonującą i atrakcyjną formę pracy.

Zobacz mój clip  o własnej pracy z kartami.

Co mówią uczestnicy moich szkoleń, warsztatów i coachingów?

„Jestem pod dużym wrażeniem profesjonalizmu, przygotowania, sposobu przekazywania wiedzy, autentyczności i osobowości:) W dzisiejszych czasach mimo dużej konkurencji na rynku, nie dla wszystkich prowadzących szkolenia te kwestie są tak oczywiste:) Szczerze polecam wszystkim – trzeba by włożyć wiele wysiłku, aby się rozczarować:)”

„W trakcie coachingu Beata ukierunkowała mnie i pomogła mi nazwać moje cele zawodowe, jest to osoba bardzo kontaktowa, z wielką wiedzą oraz umiejętnościami. Uważam ją za bardzo dobrego szkoleniowca, coacha, a przede wszystkim – psychologa. Mam nadzieję, że będę jeszcze kiedyś rozwijać swoje umiejętności pod jej okiem.”

„Warsztat dał mi naprawdę wiele do myślenia, miałam możliwość przypomnienia sobie, odświeżenia i przeanalizowania kilku ważnych dla mnie aspektów”.